Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Etki Akademi; kişi ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu konularda genel katılıma açık ve kurum içi eğitimler düzenlemektedir. Etki Akademi eğitimlerinde temel kriter; katılımcıların eğitim için ayırdıkları zamanın ve ödedikleri ücretin karşılığını ve daha fazlasını en ince ayrıntısına kadar sunabilmektir. Bu amaçla Etki Akademi, bütün eğitimlerinde eğitim kalitesini etkileyen tüm süreçleri kontrol altında tutmakta; daha sonra bu süreçleri ölçmekte ve elde edilen veriler doğrultusunda eğitimin bütün süreçlerini iyileştirmektedir. Üst düzeyde eğitim kalitesi ile anılmak gibi güçlü bir vizyonla hareket eden kuruluşumuz, katılımcılardan gelen geri beslemelerin tümünü değerlendirmekte ve size, her düzenlenen eğitim sonrasında bir adım daha ileri düzeye taşınmış hizmet sunmayı arzulamaktadır.

Etki Akademi Ne Yapar?

Deneyimli danışman ekibiyle profesyonel hizmet sunar.
Kalite sistemleri denince ilk akla gelir.
Firmaların kurumsallaşma surecine katkı sağlar.
Firmaların performanslarını iyileştirmek için yol gösterir.
Firmalara kamu ve özel ihalelerde rekabet gücü sağlar.

Yaklaşımlarımız :

Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak yönetim sistemleri kurmak,
Başarı göstergelerini sürekli iyileştirmek,
Toplumun hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz ile ilgili beklentilerini saptamak ,
Çalışanların şirketin işleyişine katılımını teşvik etmek ve takım çalışmasını özendirmek,
Çalışanlarımızın firmamız amaç ve hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda sürekli eğitimini sağlamak şeklindedir.

Yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet sunumunu temel ilke edinmiş olan kuruluşumuz, bunu gerçekleştirebilmek amacıyla var gücüyle çalışmakta, müşteri tatminini maksimum seviyede tutulabilmesi için tüm olanaklarını seferber etmektedir.