Etki Akademi (Belgelendirme) , Exemplar Global Tarafından Eğitim Sağlayıcı Olarak Yetkilendirildi.

Exemplar Global kimdir? Exemplar Global onaylı sertifika ne işe yarar?

Küresel anlamda etkin uluslararası tanınırlık yetkisi sağlayan, konusunda lider eğitim sağlayıcıları ve denetçiler yetkilendiren bir kuruluştur. Özellikle sağlık, güvenlik, çevre, yönetim sistemleri ve benzeri konulardaki sertifikasyonları Global anlamda en yüksek seviyede saygınlık sağlar.

Eskiden RABQSA olarak bilinen Exemplar Global, uygunluk topluluğu için 30 yılı aşkın uzmanlık geliştirme sertifika programlarına sahiptir. RABQSA, 2004 yılında ABD Kayıt Kuruluşu Akreditasyon Kurulunun (RAB) personel belgelendirme faaliyetlerinin Avustralya merkezli Quality Society of Australasia (QSA) ile birleşmesinden kurulmuştur. INARTE (Uluslararası Radyo, Telekomünikasyon ve Elektromanyetik Birliği) Haziran 2012’de RABQSA International ile birleşti. 2014 yılında, Exemplar Global resmi olarak doğdu.

Ana ofisleri Sidney, Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Milwaukee, Wisconsin’de bulunmaktadır.

Exemplar Global’in değeri, yalnızca sertifika ve dijital rozet vermenin ötesine geçer. Müşterilerinin kariyerlerinin her alanında başarılı olmalarına yardımcı olmak için paha biçilmez kaynaklar sağlar.

Buna düzenli çevrimiçi etkinlikler, web seminerleri ve çevrimiçi yayını The Auditor Online’daki makaleler dâhildir. Ayrıca paydaşlarına, çevrimiçi platformu Exemplar LINK aracılığıyla uygunluk topluluğunun diğer üyeleriyle bağlantı kurmalarını ve mesleki gelişimlerini geliştirmelerini sağlar.

Exemplar Global Inc., uygunluk değerlendirme endüstrisine (denetçiler, eğitmenler ve belgelendirme kuruluşları) hizmet veren ve destekleyen, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur . Denetçi ve denetçi eğitimi sertifikasyonu alanında 30 yılı aşkın süredir güçlü bir miras inşa etmiştir.

Exemplar Global, dünyadaki kalite profesyonelleri için lider kalite kuruluşu olan ASQ’nun bir üyesidir. Ayrıca IAF ve IAS tarafından tanınır dünya çapında yetkinliğe sahiptir.

ETKİ AKADEMİ (BELGELENDİRME) Eğitim kurumu Exemplar Global tarafından tanınmış eğitim sağlayıcısıdır. ETKİ AKADEMİ (BELGELENDİRME)  tarafından verilen Exemplar Global sertifikasyonları uluslararası Dünyanın her yerinde geçerli ve Exemplar Global veri tabanı tarafından izlenebilir programlardır.

Aşağıdaki linklerden ETKİ AKADEMİ (BELGELENDİRME) ’ın Exemplar Global akreditasyonunu ve hangi eğitimleri verebildiğini teyit edebilirsiniz.

https://exemplarglobal.org/online-courses-from-exemplar-global-certified-training-providers/

https://www.exemplarglobal.org/portal/files/tpsearchregister.php

https://exemplarlink.org/EGLinkRegister/Register 

Neden ETKİ AKADEMİ (BELGELENDİRME) ?

ETKİ AKADEMİ (BELGELENDİRME)  eğitim kurumu güçlü sertifikasyonlar yanı sıra detaylı-güncel-yoğun doküman ve uygulama destekli içerikler sağlar. 

Uzaktan eğitimleri uluslararası öğrenim yönetim sistemleri LMS, kolay erişilir, her zaman ve her cihazdan etkin kullanım ve online sınav-değerlendirmeleri ile fark yaratır. 

LMS eğitimleri yanı sıra talebe göre online canlı ya da yüz yüze sınıf eğitimleri de düzenlenmektedir. 

Uzman eğitmenler – Tüm eğitmenlerimiz kendi alanlarında zengin deneyime ve uzmanlığa sahiptir ve bunu alıp kullanabileceğiniz etkili bir şekilde size aktarmaya isteklidir.

Kalite güvencesi – Eğitmenlerimiz delegeler tarafından hem yıllık olarak hem de her kurstan sonra değerlendirilir. Katılımcıların %99'u genel eğitmen sunumunu, becerilerini ve bilgilerini iyi veya çok iyi olarak değerlendirdi.

Etkileşimli öğrenme- Pratik ve uygulamalı öğrenmenin önemini görüyoruz, bu nedenle bilginizi ve katılımınızı daha da derinleştirmek için bunu tüm kurslarımıza yerleştirdik.

Küçük sınıflar- Mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini yaşamanızı sağlamak için kurslarımızın hepsinde maksimum 12 delege bulunur.

İhtiyacınız doğrultusunda online ve Yüz yüze eğitimler verilebilmektedir.

Uzman eğitimci kadrosu ile katılımcılarına her daim iletişim imkânı sunar. Eğitimleri tamamlayan katılımcılara güçlü içerik-güçlü sertifikasyon yanı sıra devamında, kariyer, iş, kişisel gelişim ve fırsatlar hakkında gönülden destek sağlar.

Etki Akademi (Belgelendirme)  Exemplar Global Onaylı Eğitimleri

 1. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
 2. ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
 3. ISO 50001 Enerji Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
 4. ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
 5. ISO 27001:2022 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri Baş Denetçi Eğitimi
 6. ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
 7. ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
 8. ISO 22320 Acil Durum Yönetimi Baş Denetçi Eğitimi
 9. ISO 26000 Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
 10. ISO 31000:2018 Risk Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
 11. ISO 37001:2017 Rüşvetle Mücadele Yönetim Sistemi (ABMS) Baş Denetçi Eğitimi
 12. ISO 39001 Yol Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi
 13. ISO 14064-1 Sera Gazı Envanteri Baş Denetçi Eğitimi 
 14. Entegre Yönetim sistemleri (9001-14001-45001) Baş Denetçi Eğitimi
 15. ISO 19011 İç Denetçi Eğitimi