ISO 39001 Yol Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi

Eğitimin Adı

ISO 39001 Yol Trafik Güvenliği (YTG) Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi

Eğitim Sertifikası

Eğitimin sertifikalandırılması Exemplar Global onaylı olacaktır.

Eğitim şekli            :


Eğitime kimler katılabilir? 

ISO 39001 Baş Denetçi eğitimi, yaygın olarak kabul görmüş denetim ilkeleri, prosedürleri ve tekniklerini uygulayarak bir Karayolu Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi (RTSMS) denetimi gerçekleştirmek için gerekli uzmanlığı geliştirmenizi sağlar. Bu eğitim kursu sırasında, planlama ve planlama için bilgi ve becerileri edineceksiniz. ISO 19011 ve ISO/IEC 17021-1 belgelendirme sürecine uygun olarak iç ve dış denetimleri gerçekleştireceksiniz.

Pratik alıştırmalara dayanarak, denetim tekniklerinde ustalaşabilecek ve bir denetim programını, denetim ekibini, müşterilerle iletişimi ve uyuşmazlık çözümünü yönetme konusunda yetkin hale geleceksiniz.

Bu denetimi gerçekleştirmek için gerekli uzmanlığı edindikten sonra sınava girebilir ve sınavı başarı ile geçerseniz “Exemplar Global onaylı Etki Akademi Sertifikalı ISO 39001 Baş Denetçi” belgesine başvurabilirsiniz.

Eğitimde Ne Öğreneceğim?

ISO 39001'e dayalı bir Karayolu Trafik Güvenliği Yönetim Sisteminin (RTSMS) operasyonlarını anlayın

ISO 39001 ile diğer standartlar ve düzenleyici çerçeveler arasındaki ilişkiyi kabul edin

ISO 19011'e göre bir yönetim sistemi denetimini planlamak, yönetmek ve takip etmek

Bir denetim ve denetim ekibine nasıl liderlik edeceğinizi öğrenin

ISO 39001 gerekliliklerini nasıl yorumlayacağınızı öğrenin

Eğitim Planı

1. Gün: Karayolu Trafik Güvenliği Yönetim Sistemine (RTSMS) ve ISO 39001'e Giriş

2. Gün: Denetim ilkeleri, denetimin hazırlanması ve başlatılması

3. Gün: Yerinde denetim faaliyetleri

4. Gün: Denetimin kapatılması

5. Gün: Sertifikasyon Sınavı

Not-1: İlk defa baş denetçi eğitimi alacak kişiler için 40 saat olmak üzere 5 gündür.

Not-2: Herhangi bir standartta baş denetçi alan kişiler için 24 saat olmak üzere 3 gündür.

Önkoşullar

ISO 39001 hakkında temel bir anlayış ve kapsamlı denetim ilkesi bilgisi


Neden ISO 39001 ?

ISO 39001 standardı - Karayolu Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi - karayolu çarpışmalarından kaynaklanan ölümleri ve ağır yaralanmaları azaltmak için bir şekilde yol sistemiyle etkileşime giren her kuruluşun izin vermesini amaçlayan bir Yol Güvenliği Yönetim Sisteminin gereksinimlerini tanımlar. , etkisi altındaki değişkenleri kontrol etmek ve yönetmeye olanak sağlar.

ISO 39001 ile kazanın;

ISO 39001 standardı, sektöre ve ürün / hizmete bakılmaksızın, her türlü kuruluşa uygulanabilir. Özellikle, büyük firmaların ve çok sayıda seyahat personeli olan şirketlerin, mal ve insanları taşıyan şirketlerin, çok fazla trafik oluşturan kuruluşların (alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar, kamu kurumları, ...), otomotiv sektöründeki firmaların (otomobil üretimi) ihtiyaçlarına cevap vermektedir. , lastikler, bileşenler, ...).

Etki Akademi’yi neden seçmelisiniz?

Uzman eğitmenler – Tüm eğitmenlerimiz kendi alanlarında zengin deneyime ve uzmanlığa sahiptir ve bunu alıp kullanabileceğiniz etkili bir şekilde size aktarmaya isteklidir.

Kalite güvencesi – Eğitmenlerimiz delegeler tarafından hem yıllık olarak hem de her kurstan sonra değerlendirilir. Katılımcıların %99'u genel eğitmen sunumunu, becerilerini ve bilgilerini iyi veya çok iyi olarak değerlendirdi.

Etkileşimli öğrenme- Pratik ve uygulamalı öğrenmenin önemini görüyoruz, bu nedenle bilginizi ve katılımınızı daha da derinleştirmek için bunu tüm kurslarımıza yerleştirdik.

Küçük sınıflar- Mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini yaşamanızı sağlamak için kurslarımızın hepsinde maksimum 12 delege bulunur.

İhtiyacınız doğrultusunda online ve Yüz yüze eğitimler verilebilmektedir.