ISO 22320 Acil Durum Yönetimi Baş Denetçi Eğitimi


Eğitimin Adı

ISO 22320 Acil Durum Yönetimi Baş Denetçi Eğitimi

Eğitim Sertifikası

Eğitimin sertifikalandırılması katılımcının talebine göre Exemplar Global onaylı olabilir

Bu kurs benim için uygun mu?

ISO 22320 Acil Durum Yöneticisi eğitim kursu, ISO 22320'de sağlanan yönergeleri izleyerek acil durum yönetiminin bileşenleri ve operasyonları ve süreçleri hakkındaki bilginizi artırmanıza olanak tanır.

Bu eğitim sırasında olay yönetimi süreci ve planlama, koordinasyon ve iş birliğine dayalı etkin acil durum yönetimi operasyonunu öğreneceksiniz.

Bu eğitime katıldıktan sonra sınava girebilir ve sınavı başarı ile geçerseniz “Exemplar Global onaylı ISO 22320 Acil Durum Yönetimi Denetçisi" ünvanına başvurabilirsiniz. Bu sertifikaya sahip olarak, ISO 22320 ilkeleri, olay yönetimi tavsiyeleri ve bir kuruluş içindeki farklı departmanlar veya seviyelerin iş birliğinin önemi hakkında kapsamlı bir anlayışa sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Eğitimde Ne Öğreneceğim?

Acil durum yönetiminin bileşenlerini ve operasyonlarını ve ISO 22320'ye uygun süreçlerini anlayın

ISO 22320, acil durum ve olay yönetimi standartları ve yönetmelikleri arasındaki hedef, içerik ve korelasyonu analiz edin

Bir acil durum yönetim sisteminin etkin bir şekilde çalışması için kavramlara, yaklaşımlara ve standartlara hakim olun

Eğitim Planı

1. Gün: ISO 22320'ye giriş ve Acil Durum Yönetimine genel bakış

2. Gün: Olayların hazırlanması, önlenmesi, azaltılması ve tespiti

3. Gün: Olayla ilgili karar verme

4. Gün: Olayların kurtarılması ve bakımı

5. Gün: Sertifikasyon sınavı

Not-1: İlk defa baş denetçi eğitimi alacak kişiler için 40 saat olmak üzere 5 gündür.

Not-2: Herhangi bir standartta baş denetçi alan kişiler için 24 saat olmak üzere 3 gündür.

Önkoşullar

Bu eğitim kursuna katılan katılımcıların, ISO 22320 ilkeleri ve olay yönetimi süreci hakkında temel bir anlayışa sahip olmaları gerekmektedir.

Etki Akademi’yi neden seçmelisiniz?

Uzman eğitmenler – Tüm eğitmenlerimiz kendi alanlarında zengin deneyime ve uzmanlığa sahiptir ve bunu alıp kullanabileceğiniz etkili bir şekilde size aktarmaya isteklidir.

Kalite güvencesi – Eğitmenlerimiz delegeler tarafından hem yıllık olarak hem de her kurstan sonra değerlendirilir. Katılımcıların %99'u genel eğitmen sunumunu, becerilerini ve bilgilerini iyi veya çok iyi olarak değerlendirdi.

Etkileşimli öğrenme- Pratik ve uygulamalı öğrenmenin önemini görüyoruz, bu nedenle bilginizi ve katılımınızı daha da derinleştirmek için bunu tüm kurslarımıza yerleştirdik.

Küçük sınıflar- Mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini yaşamanızı sağlamak için kurslarımızın hepsinde maksimum 12 delege bulunur.